Tipobet, Tipobet Yeni Giriş Adresi

Tipobet Hakkında Tüm Bilgiler

Tipobet'e Git!

Tipobet Nasıl Para Yatırırım?

Tipobet Nasıl Para Yatırırım?

Tipobet ile bahis yapıp kazanmak ya da bu şansı yakalamak, tipobet ile oyun oynayıp, kazanmak ya da bu şansı yakalamak istiyor iseniz, önce hesap açacak, sonra kullanmak amacıyla para yatıracaksınız. Tipobet nasıl para yatırırım? Aşağıda belirtilen yöntemler ve bu yöntemler karşısında belirtilmiş en düşük değerler ile para yatırma işlemini yapabilirsiniz.

Tipobet Yatırım Yöntemi Ve Miktarları

Hemen tipobet yatırım yöntem ve miktarları hakkında bilgi verelim.

Havale ve EFT ile en az 100 TL,

Papara ile en az 200 TL,

Süper hızlı havale ile en az 500 TL,

Süper hızlı papara ile en az 500 TL,

Pay fix ile en az 10 TL,

Karekod ile en az 50 TL,

Kripto paralar ile en az 20 TL,

Cep bank ile en az 20 TL,

Kredi kartı ya da banka kartı ile en az 50 TL,

Jeton ile en az 50 TL,

Astropay ile en az 100 TL para yatırma işlemini yapabilirsiniz.

Yatırdığınız paralar hesabınızda, aşağıda belirtildiği şekilde hızlı bir şekilde görülecek ve kullanıma açılacaktır.

Tipobet Yatırım Süresi

Peki yukarıda belirtilen yöntem ve miktarları kullandığınızda, karşılaşacağınız tipobet yatırım süresi nedir? Ödemeler genel olarak maksimum 3 dakika içerisinde gerçekleşmektedir. Yatırım işlemini yaptıktan 3 dakika sonra, hesabınızda parayı görecek ve kullanmaya başlayacaksınız. 3 dakika maksimum süre anlayışının dışında kalan tek seçenek, cepbank ile para yatırma olarak tanımlanmıştır. Cepbank ile para yatırma seçeneğini tercih ettiğinizde, geçecek işlem süresi 20 dakika ile 30 dakika aralığında bulunmaktadır.

Tipobet Havale İle Para Yatırma

Türkiye’deki kullanıcıların en fazla tercih ettiği tipobet havale ile para yatırma işlemini sizlere anlatalım. Tipobet nasıl para yatırırım? Seçeneğinde bu yöntemi tercih ediyor iseniz, önce yatırım bölümüne geleceksiniz. Seçeneklerin arasından, havale, EFT seçeneğini tercih edeceksiniz. Karşınıza bir sayfa çıkacaktır. Havale yapmak istediğiniz banka seçimini yapacak ve devam edeceksiniz. Bu aşamadan sonra, hesap yani banka hesap bilgileri karşınıza çıkacaktır. Hesap bilgilerini kopyalayarak mobil bankacılık üzerinden ya da ATM cihazları üzerinden havale işlemini yapacaksınız. Tekrar siteye yani sisteme ve hemen arkasından para yatırma bölümüne geleceksiniz. Yatırım yapmış olduğunuz hesabın yan tarafında gördüğünüz yatırım formunu dolduracaksınız. Bakiyeniz en fazla 3 dakika içerisinde hesapta görülecektir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tipobet ile yüksek kazanç elde etmek için hemen üye olun!
Tipobet, Tipobet Yeni Giriş Adresi © 2022 Frontier Theme
TempobetTempobetTipobetTipobetTipobet kayıt olTipobet üye olTipobet