Tipobet, Tipobet Yeni Giriş Adresi

Tipobet Hakkında Tüm Bilgiler

Tipobet'e Git!

Tipobet Canlı Destek Hattı

Tipobet Canlı Destek Hattı

Tipobet sitesinde müşteri hizmetleri ile görüşebileceğiniz bölümler arasında, tipobet canlı destek hattı bulunmaktadır. Nedir bu canlı destek hattı? Müşteri hizmetleri temsilcisi ile bir kullanıcı olarak birebir yani karşılıklı olarak görüşebileceğiniz bölüm ya da yardım alabileceğiniz bölüm veya soru sorabileceğiniz bölüm anlamına gelmektedir.

Tipobet Canlı Destek Görüşme Şartları

Hemen tipobet canlı destek görüşme şartları hakkında bilgi verelim. Bu bölüm sadece tipobet üyelik işlemini gerçekleştirmiş şahıslara hizmet vermek amacı ile oluşturulmuştur. Görüşmek için, ana ekranda gördüğünüz sağ alt köşede yer alan sohbet balonu üzerinden seçim işlemini yapacaksınız. En altta sohbeti başlat yazısını görüp, işaretleyeceksiniz. Zorunlu olarak isminiz, kullanıcı adınız ve elektronik posta adresiniz bölümlerini dolduracaksınız. Şartlar bunlardır. Ayrıca yine zorunlu olacak şekilde bağlantı kurulacak, departman bölümünden seçim işlemini yapacaksınız. Geriye sadece ve sadece görüşmeye başla butonuna basmak kalmaktadır. Üye olmadan bu bölümü kullanmanız mümkün değildir.

Tipobet Canlı Destek Görüşme Süresi

Merak edilen konular arasında, tipobet canlı destek görüşme süresi bulunmaktadır. Bu ifadeye de, 2 farklı açıdan cevap verebiliriz. Görüşmeye başlama süresi yani boş bölümleri doldurup, görüşmeye başla butonuna bastıktan sonra, müşteri hizmetleri ile karşılıklı olarak görüşmeye başlama süresi en fazla 30 saniyedir. Beklemeniz gereken maksimum süre budur. Bir defa görüntü başladıktan sonra, canlı destek görüşme süresi şeklinde bir sınırlama bulunmamaktadır. İstediğiniz kadar ya da ihtiyacınız giderilene kadar müşteri hizmetleri temsilcisi ile karşılıklı olarak görüşmeyi sürdürebilirsiniz.

Tipobet Canlı Destek Dışı İletişim Seçenekleri

Tipobet canlı destek hattı bir teknik problemin yaşanmaması durumunda, 24 saat boyunca tabi ki 7 gün süresince hizmet vermektedir. Eğer bir teknik problem ortaya çıkar ise, tipobet canlı destek dışı iletişim seçenekleri üzerinden de müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Böyle bir durumda destek@tipobet365.com elektronik posta adresini kullanmanız yeterli olacaktır. Buraya bildirim gönderebilirsiniz. Soru sorup, yardım talep edebilir ya da şikayet konularını gündeme getirebilirsiniz. Tıpkı canlı destek bölümünde olduğu gibi, her türlü iletişim ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Siz bir elektronik posta gönderip, bir konu gündeme getirdiğinizde, en fazla 60 dakika aynı seçenek üzerinden sizlere geri dönüş yapılacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tipobet ile yüksek kazanç elde etmek için hemen üye olun!
Tipobet, Tipobet Yeni Giriş Adresi © 2022 Frontier Theme
TempobetTempobetTipobetTipobetTipobet kayıt olTipobet üye olTipobet